Wanneer AI goed wordt ingezet kan het helpen om slimmer te werken, processen te versnellen, betere content te maken en nieuwe creatieve mogelijkheden te ontdekken. Maar waar te beginnen? En belangrijker: waar levert het daadwerkelijk iets op?
Buro Wartaal helpt bedrijven om AI praktisch in te zetten. Van slimme marketing toepassingen in bestaande processen tot content die beter gevonden wordt door zoekmachines én AI-systemen. En van teksten tot beeldcreatie.
Geen “tover kunstjes” die we uithalen, maar gewoon kijken wat er binnen jouw organisatie makkelijker, sneller of slimmer kan met behulp van AI.
Wij komen graag bij u langs en denken met u mee in de mogelijkheden. Maak vrijblijvend een afspraak.
Iedereen kan tegenwoordig een vraag stellen aan ChatGPT. Maar dat betekent nog niet dat je AI goed inzet. De vraag is niet welke AI-tool je moet gebruiken. De echte vraag is: welke combinaties leveren jou het beste resultaat op. We brengen processen, content en creatieve uitdagingen in kaart en zoeken vervolgens naar toepassingen waarbij AI daadwerkelijk waarde toevoegt.
Mensen zoeken steeds vaker niet meer alleen via Google. Het zoekgedrag verandert. Ze beginnen met een complete vraag en gaan vervolgens in gesprek met AI-systemen. Het resultaat? Een direct bruikbaar antwoord waarvoor vaak niet eens een klik naar uw website nodig is.
Dat verandert ook de manier waarop bedrijven gevonden worden. En dat is waar GEO interessant wordt. GEO staat voor Generative Engine Optimization en gaat over de vindbaarheid van jouw organisatie binnen deze nieuwe AI-systemen zoals ChatGPT.
Kwalitatieve waardevolle content blijft het uitgangspunt. Maar dat is inmiddels veel meer dan een pagina vol zoekwoorden. Content moet meer dan eens geschreven zijn vanuit de directe problematiek. Content die antwoord geeft op echte vragen en waarin jouw expertise zichtbaar wordt.
Van strategische contentplanning en landingspagina’s tot kennisartikelen, FAQ’s en ondersteunende content. Wij zorgen dat jouw kennis niet alleen op papier staat, maar ook vindbaar en begrijpelijk wordt.
Je hoeft echt niet meteen een complete AI strategie te hebben. Soms begint het simpelweg met één proces dat nu nog veel tijd kost, een contentvraagstuk dat blijft liggen of een creatief idee dat tot nu toe te duur of te ingewikkeld was om uit te voeren. We kunnen klein beginnen en vanuit daar verder bouwen. We kijken samen naar je organisatie en brengen mogelijke AI-toepassingen in kaart met als resultaat een gesprek met concrete kansen waarmee je verder kunt.
Geen AI-jargon. Geen verkooppraatje. Gewoon samen kijken waar de kansen liggen. Vertel ons waar je tegenaan loopt, wat je slimmer wilt organiseren of wat je met AI zou willen bereiken.
AI content & beeldcreatie
Met de komst van AI hoeft niet ieder beeld of visual meer uit een fotoshoot of ontwerpprogramma te komen. Met generatieve AI zijn er inmiddels mogelijkheden die een paar jaar geleden simpelweg niet bestonden. Van concept tot campagnebeeld en van productvisualisatie tot social content.
Wij gebruiken AI als onderdeel van het creatieve proces. Niet om creativiteit te vervangen, maar om er meer mee te kunnen doen. Van idee naar beeld en weer terug. Een eerste idee kan met AI snel worden uitgewerkt naar verschillende visuele richtingen. Daardoor kunnen we sneller concepten testen, stijlen onderzoeken en campagnes visualiseren. Daarbij blijft de creatieve regie bij ons. Want een goede prompt maakt nog geen goed concept. AI maakt veel mogelijk. Wij bepalen wat de moeite waard is.